Představení firmy Juta Agency

Kdo jsme

Firma Juta Agency, s. r. o., zajišťuje pronájem, prodej a údržbu sanitární techniky (mobilních toalet, pisoárů, umyvadel, mycích žlabů) a dalšího příslušenství (mobilního oplocení, pivních setů). Neustále expandujeme a svůj sortiment dle požadavků klientů obohacujeme tak, aby poskytoval služby nejvyšší kvality. Důraz klademe zejména na prvotřídní hygienu a čistotu nabízeného vybavení. Naší hlavní předností je flexibilita a maximální přizpůsobení se i těm nejnáročnějším klientům.

Co děláme

Svým zákazníkům poskytujeme sanitární techniku a různorodé vybavení, sloužící především k zajištění hygienického a bezpečnostního komfortu. Mezi naše klienty patří převážně stavební firmy a pořadatelé kulturních či sportovních akcí. Nabízený sortiment pronajímáme, prodáváme a staráme se o jeho údržbu. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku a kalkulaci přímo na míru.

Kde působíme

Působíme a zabýváme se zakázkami nejen v Moravskoslezském kraji, kde máme centrálu společnosti, ale také Jihomoravském, Zlínském a Olomouckém. Veškerý náš sortiment a hlavně toalety s pravidelným servisem dodáváme například do Ostravy, Frýdku-Místku, Nového Jičína, Opavy, Olomouce, Zlína, Přerova nebo Brna a dalších měst.

juta agency - ředitelé