Často kladené otázky

Jak objednat požadovaný sortiment?

Objednávka musí být zaslána vždy elektronicky, a to na email obchod@jutaagency.cz

Jak rychle nám dodáte požadovaný sortiment?

V případě potřeby jsme schopni náš sortiment dodat do 24 hodin od objednávky.

Kolik stojí pronájem vašeho sortimentu?

Ceny se vždy liší dle požadovaného množství, dopravy a dalších faktorech. Proto vždy každou poptávku počítáme individuálně.

Je v ceně pronájmu toalety i servis toalety?

Standardně je v ceně pronájmu servis toalety 1x týdně. Dle předchozí dohody lze toaletu čistit i v intervalech co 14 dnů či 1x měsíčně.

Co obsahuje servis toalety?

Vysátí a vyčištění toalety (venkovní i vnitřní prostory), doplnění toaletního papíru, doplnění chemie (ta modrá voda), likvidaci odpadu na ČOV. V případě, že toaleta je vybavena umyvadlem, tak v rámci servisu je doplněna voda do umyvadla.

Můžu si půjčit i jednu toaletu na zahradní akci?

Ano, můžete. Naše firma nabízí jak dlouhodobé (21 dnů a více) pronájmy například na stavby, ale i krátkodobé pronájmy (víkendy) na zahradní akci, festivaly, kulturní či sportovní akce.

Kam mobilní toaletu umístit?

Veškerá manipulace probíhá ručně. Toaleta musí být umístěna dostupně, tak, aby k toaletě mohl bez problému přijet servisní vůz. Ideální umístění pro toaletu je rovinatý zpevněný povrch. V teplých dnech doporučujeme umístění do stínu (například za budovy, pod stromy, …) Doporučujeme mobilní toaletu umístit do závětří v případě, kdyby přišly silné větry, ať se toaleta nepřevrhne.

Poskytujete k toaletám, oplocení a dalším produktům dopravu? Montáž/demontáž?

Ano, dopravu poskytujeme k veškerému sortimentu. Při zapůjčení mobilní toalety a návozu při pravidelné trase je doprava zdarma. V ostatních případech a sortimentu se doprava vždy počítá individuálně. V případě zapůjčení mobilního oplocení Vám naši zaměstnanci vyloží oplocení na požadované místo. Montáž/demontáž oplocení si musí klient zajistit sám na své náklady. V případě potřeby Vám můžou provést montáž/demontáž oplocení naši zaměstnanci, ale pouze dle předchozí domluvy (tato služba je zpoplatněna).

Jak probíhá platba?

Platba předem není nutná. Platba probíhá vždy na základě vystavené faktury (14 dnů splatnost), a to buď v případě krátkodobého pronájmu po skončení akce, nebo v případě dlouhodobého pronájmu vždy na začátku měsíce po uplynutí kalendářního měsíce. V případě dlouhodobého pronájmu Vám budeme účtovat vždy jen reálné dny pronájmu, tj. od dne, kdy Vám toaletu přivezeme do dne, kdy toaletu odhlásíte.

Kolik budu potřebovat toalet na akci?

V případě akcí je ideální vzorec 1 mobilní toaleta pro 50 osob.