Jako první v České republice Vám přinášíme kompletní digitalizaci všech procesů

22.04.2021

Přinášíme Vám kompletní digitalizaci všech našich procesů a definujeme tak budoucnost na poli pronájmu sanitární techniky a ostatního vybavení určeného pro stavby i společenské akce. Díky inovacím, na kterých tvrdě pracujeme, získáte jako zákazník mnoho výhod a dokonalý přehled o stavu Vaší zakázky.

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám, že využíváte služeb Juta Agency s.r.o. Vážíme si naší spolupráce a Vaší důvěry. Motivujete nás k tomu, abychom se stále zlepšovali a jako první teď přicházíme s novinkou.

Díky novému IT řešení Vám v reálném čase budeme zasílat aktuální informace například o dodání toalety, jejím servisu a vyzvednutí po ukončení pronájmu.

E-mailem obdržíte protokol, ve kterém najdete informace o přesném času provedení úkonu společně s fotodokumentací. Tento protokol slouží zároveň jako účetní podklad (dodací list, podklad pro fakturaci nebo jako protokol o vyzvednutí po ukončení pronájmu). Protokol obdržíte i v případě, že náš řidič nebude moci provést pravidelný servis z důvodu nepřístupnosti toalety. I o této situaci budete okamžitě informování prostřednictvím e-mailu.

Ke každé zapůjčené toaletě je teď možné nastavit jeden kontaktní e-mail. Nejčastěji se jedná o stavbyvedoucího, případně jinou osobu uvedenou jako primární kontakt ve Vámi zaslané objednávce. Pokud si přejete zasílat protokoly na jiný e-mail, kontaktujte nás prosím po obdržení prvního protokolu o dodání sortimentu nebo servisu mobilní toalety.

Věříme, že Vám naše vylepšení usnadní práci a oceníte také možnost vlastní kontroly služeb.

S pozdravem,

Váš tým Juta Agency s.r.o.

 

Náhled protokolu po úspěšném dodání objednané toalety a mobilního oplocení naším řidičem.
Takto budou vypadat protokoly ve Vašich e-mailových schránkách.

 

 

Náhled na toaletu, kterou náš řidič nedokázal vyčistit, přestože se snažil sebevíc.

 

 

Při dodání nového sortimentu bude součástí protokolu také pole s podpisem a historií celé zakázky. Objednávku od zákazníka jsme obdrželi 26. 3. 2021 v 10:08 (bod č. 6- create). Požadavek na dodání byl stanoven na 29. 3. 2021. Řidiči jsme tento úkol přidělili v 9:53 (bod č. 5) a v 10:27 byl na cestě. V 11:26 už měl zákazník sortiment u sebe a potvrdil převzetí svým podpisem.

 

 

Každá Vaše objednávka nebo pravidelný servis mobilních toalet je pod naším dohledem. Jsme neustále ve spojení s řidiči, přesně víme, kam máme objednaný sortiment doručit, koho kontaktovat a kdy u Vás budeme. V případě potřeby jsme navíc schopni ihned reagovat nejen na aktuální dopravní situaci, ale i na Vaše měnící se potřeby.

Proč byste měli své zakázky realizovat s námi?

Nově implementované IT řešení Vám přinese následující výhody:

  • Osvobození od byrokracie: Dodací list, zprávu o servisu toalety nebo doklad o ukončení pronájmu dostanete přímo do Vašeho e-mailu.
  • Nejaktuálnější informace: Notifikace spolu s protokoly dostanete ihned do Vašeho e-mailu.
  • Přehled: Díky časovému harmonogramu každého pronájmu přesně víte, co se děje s Vaší zakázkou od momentu, kdy jsme přijali objednávku, až po dodání na místo určení. Zároveň můžete nahlédnout do kompletní historie.
  • Kontrola: U dlouhodobých pronájmů máte možnost dohledu nad kvalitou a pravidelností naší servisní činnosti.

 

KONTAKTUJTE NÁS

tel: +420 733 797 048 / 773 155 008

obchod@jutaagency.cz

www.jutaagency.cz